V letošním školním roce jsme se opět zapojili do sportovních soutěží. Žáky 1. stupně jako první čekal florbalový turnaj, který se konal v listopadu ve velké hale Lokomotivy Plzeň. Přijelo si sem zahrát celkem 8 týmů z okresu Plzeň-jih a Plzeň-sever. Protože jsme se poctivě připravovali a trénovali, vybojovali jsme ve velké konkurenci 3. místo. Druhý turnaj se konal 17. ledna v Kožlanech. Byli jsme rozděleni do dvou skupin po čtyřech. Skupinu jsme s přehledem vyhráli a čekalo nás semifinále. Naším soupeřem byl výborný tým Kožlan. Kluci se hodně snažili, bojovali, ale na postup do finále to nestačilo. Poslední zápas s Dolní Bělou skončil nerozhodně, a tak došlo na nájezdy. A při těch nás podržel náš skvělý brankář Ondřej Tomka. Vyhráli jsme! Obrovská radost – máme 3. místo! Domů jsme si vezli krásné medaile, diplom, pohár a plno zážitků. Za skvělý výkon, spolupráci a příkladnou reprezentaci školy si všichni zaslouží pochvalu. A už teď se těšíme na další sportovní akce.