Naše žákyně, jmenovitě Hana Dezortová, Natálie Vidunová a Monika Soušková, reprezentovaly školu v republikovém finále Ekonomické olympiády. V silné konkurenci se sice do finálové desítky neprobojovaly, ale i tak dosáhly skvělého úspěchu. Věřím, že si odnesly i cenné zkušenosti, které se jim v budoucnu neztratí.
Děkujeme za skvělou reprezentaci školy!
Mgr. Zdeňka Winkelhöferová

